Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Linowo 36, 86-341 Świecie nad Osą, tel./fax. (56) 466 96 11, tel. 793219729

Pierwszy dzień wiosny w Grudziądzu

       21 marca uczniowie naszej szkoły udali się na wycieczkę do Grudziądza. Pierwszym punktem programu było Kino Helios, w którym klasy I-III obejrzały film „Ozzy”, natomiast starsi wzruszali się na filmie „Był sobie pies”. Po seansach młodsza grupa  udała się do Megahoplandu, gdzie mogła skorzystać z pełnej atrakcji sali zabaw, w której znajdował się między innymi suchy basen. Uczniowie z klas IV-VI w tym czasie przebywali w Laser Arenie, grając zespołowo w laserowy paintball. Gracze wyposażeni w broń laserową i specjalne czujniki zdobywali punkty poprzez trafienie przeciwnika bezpieczną wiązką podczerwieni, która została przechwycona przez specjalny nadajnik umieszczony na głowie. W zabawie uczestnicy rywalizowali ze sobą o miano lidera. Najlepsi okazali się Zbigniew Tatuliński i Artur Chojnacki. 
       Pierwszy dzień wiosny minął wszystkim w świetnej atmosferze. Opiekunami uczniów w czasie wycieczki były panie: Zuzanna Orylska, Alicja Derkowska, Kinga Kozłowska, Katarzyna Jakubowska i Anna Grabowska.
Joomla Themes designed by Web Hosting Top