Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Linowo 36, 86-341 Świecie nad Osą, tel./fax. (56) 466 96 11, tel. 793219729

Konkurs ortograficzny

      13 czerwca nasza szkoła była gospodarzem XXIV Gminnego Konkursu Ortograficznego Szkół Podstawowych. SP w Linowie reprezentowały: Patrycja Krzyżanowska, Wiktoria Oles i Maja Otowicz. Po powitaniu przez panią dyrektor Katarzynę Chojnacką uczestnicy musieli zmierzyć się z niełatwym dyktandem zatytułowanym „Kulinarna pasja kucharki Halinki”. Później teksty trafiły do rąk komisji konkursowej, w skład której weszły panie polonistki: Lilianna Lewandowska, Alicja Gązwa i Anna Grabowska. Najlepiej dyktando napisała uczennica VI klasy naszej szkoły - Patrycja Krzyżanowska! Na II miejscu znalazł się Michał Lewandowski (SP w Bursztynowie), a na III miejscu były Patrycja Sodel (SP w Bursztynowie) i Roksana Ryniec (SP w Świeciu nad Osą). Uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i książki. 

Joomla Themes designed by Web Hosting Top