Kontakt: Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego, Linowo 36, 86-341 Świecie nad Osą, tel./fax. (56) 466 96 11, tel. 793219729

Sukcesy naszych sportowców

Możemy być dumni z naszych biegaczy, którzy z ostatnich zawodów wrócili z niemałymi sukcesami. 28 września w Lisnowie odbyły się biegi przełajowe i biegi przełajowe-sztafety na szczeblu gminnym. Indywidualnie I miejsce zajął Bartek Szymanski z klasy V. Grupowo nasi uczniowie również stanęli na najwyższym miejscu na podium. Silną reprezentację SP w Linowie tworzyli: Paweł Hinz (kl. VI), Wojtek Szymanski (kl. VI), Gracjan Dąbrowski (kl. V), Kacper Jóźwik (kl. V), Darek Szymasnki (kl. IV), Kacper Radziszewski (kl. IV), Patryk Nowakowski (kl. III) i Bartek Szymanski. Zawody powiatowe odbyły się 15 października w Łasinie. Tym razem w biegach przełajowych Bartek zajął II miejsce, natomiast w biegach przełajowych-sztafetach chłopcy uplasowali się na III pozycji. Gratulujemy!.                                                                                           Opiekunem uczniów była pani Magdalena Olszewska.